Taneční kurzy Swing a Electro Swing Fusion

Kurzy

Taneční lekce Swing Fusion


Kurzy párového Swingu budou od začatky ledna každý týden v pondělí (registraci na ně otevřeme v prosinci)

Často kladené otázky

Jaké oblečení a obuv jsou na kurz vhodné? Ve Swingu neexistují žádné konvence ohledně oblečení. Nejlépe se oblečte tak, jak aby jste se sami co nejlépe cítili při tanci: sportovně, elegantně, v novodobém nebo starodobém stylu. Je to na Vás. Z hlediska ohledu vůči ostatním tanečníkům by jste si měli obléct boty s měkkou podrážkou.

Mohu/musím mít stálého partnera? Můžete, ale nemusíte. Obvykle se v lekcích rotuje z důvodu, že se tak lépe poznáte různé styly co nejvíce parterů. Tak se z Vás stane nejrychleji univerzální tanečník. Nechcete-li střídat partnery, jednoduše se rotace nezúčastníte. Naopak nemusíte váhat přijít na kurz bez partnera, my kurzy vyvážíme, aby byl vyrovnaný poměr rolí.

Mohu objedat dárkový poukaz na jiné jméno? Ano, tuto možnost máte v registračním formuláři. Uveďte v komentáři jméno, které má být uvedeno na poukazu. Jakmile obdržíme Vaší platbu na účet, pošleme Vám poukaz na uvedenou e-mailovou adresu.

Mohu přivést známe na lekci, aby se zkušebně podívali? Samozřejmě, za každého doporučeného člena, získáte navíc 10% slevy na příští kurzovné.

Máte-li další dotazy, nám napište: kontakt@creamswing.cz A taky se prosím přihlášte do naší Facebook skupiny, kde se dozvíte vždy vše nové o Cream Swingu a zajímavých akcích.