Taneční kurzy Swing a Electro Swing Fusion

Electro Swing Fever | Roxy | pátek 14.9.2018

https://www.facebook.com/events/2260843067263379/

Electro Swing Fever už několikrát zaplnila Roxy k prasknutí. Teď se po letní pauze vrací na místo činu. Elegantní a velkolepá s nabitým programem!

O skvělou hudbu se postará britská DJka Emma Clair a oblíbení čeští a slovenští DJs z Electro Swing Bohemia – DJ Swing ThingDJ Papa DjangoPaolo di Maki a DJ Swing Garden. Samozřejmě nebude chybět ani bohatý doprovodný program včetně tanečního workshopu a akrobatické show.

English speaking electro-swing lovers, please scroll down.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

Emma Clair (UK)
DJka a producentka působící v Manchesteru, zakladatelka klubové noci jménem Prohibition. Nezaměnitelný sound Emmy Clair oscilující mezi tradičním swingem a housem už zazněl v mnoha evropských klubech a po boku umělců jako The Utah Saints, Plump DJs, Marshall Jefferson a Bart & Baker. V České republice vystoupí vůbec poprvé a my se už teď nemůžeme dočkat její energické performance!

DJ Swing Thing (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

DJ Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Věčně usměvavý DJ a vášnivý sběratel barevných ponožek. Při vystoupení klade důraz na poctivý výběr tracků a energickou performance. Nebuďte překvapení, když předvede svůj pověstný „table dance“ nebo si odskočí zatančit do publika. Kromě mnoha evropských klubů si vyzkoušel i pódia v daleké Austrálii, Japonsku a Mexiku. Navíc už několikrát vystoupil na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Movits a Postmodern Jukebox.

Paolo di Maki (CZ, Electro Swing Bohemia)
Ležérní švihák, jehož domovem jsou slavné Karlovy Vary. Jeho hudba je léčivá jako minerální prameny a návyková jako chuť lázeňských oplatek. Zaručeně vás dostane svým jedinečným citem pro beaty, melodii a rytmus. Paolovy electro-swingové sety s houseovým podtextem jsou jako stvořené pro dlouhou taneční noc. Nezapomeňte si utáhnout tkaničky u bot.

DJ Swing Garden + live violin (CZ, Electro Swing Bohemia)
Statný dlouhán s jemnou duší a šlemi na správném místě. Jeho DJské sety vás chytnou a nepustí. Servíruje svérázné a hravé mixy tradičního jazzu, swingu a rock’n’rollu s přechodem k modernímu electro-swingu, funky a latino. Tentokrát vystoupí v doprovodu houslisty Tomáše Havlínka.

Taneční workshop

Akrobatická show

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

For English speaking electro-swing lovers:
Electro Swing Fever is known as the main electro-swing party project in the Czech Republic. Come and see outstanding musicians of the genre at one place – UK based DJane Emma Clair and DJs from Electro Swing Bohemia(DJ Swing ThingDJ Papa DjangoPaolo di Maki and DJ Swing Garden). Moreover: swing dance workshop and acrobatic show.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event.