Taneční kurzy Swing a Electro Swing Fusion

Electro Swing Fever | Roxy | Sobota 12.5.2018

https://www.facebook.com/events/847907478727888/

I na jaře je potřeba proplout parketem. Aneb stylová Electro Swing Fever se vrací do Prahy! A to naposledy před letní pauzou.

Na oblíbené taneční noci vystoupí francouzský band LMZG – Lamuzgueule, německý DJ Louie Prima a DJs z Electro Swing BohemiaSwing Thing ~ DJMax W. a DJ Swing Garden.

English speaking electro-swing lovers, please scroll down.

???????????????

LMZG – Lamuzgueule (FR, live)
Pětičlenný band založený roku 2010 vás potěší hravým electro-swingem a požitkářským mixem klasických a moderních melodií. Vintage tóny saxofonu a nezaměnitelné vokály mísí s kytarovým soundem a nakažlivými elektronickými beaty do jedinečného stylu. V roce 2014 vydala kapela své druhé album Bada Boom Boom Swing, v roce 2015 pak album remixů. Zcela čerstvě je v prodeji novinka Zoo-Logic.

Louie Prima (DE, Electro Swing Revolution)
Známý německý DJ, jeden z prvních, kteří formovali počátky electro-swingové scény v Berlíně. Svou kariéru započal už na konci 80. let a od té doby se svými sety procestoval svět. V roce 2013 spoluvytvářel uznávanou kompilaci 4 CD The Electro Swing Revolution a je rezidentem stejnojmenné žánrové party pravidelně konané v Berlíně.

Swing Thing ~ DJ (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

Max W. (CZ, Electro Swing Bohemia)
Osobitý DJ a jeden z mála českých electro-swingových producentů. Vyznavač údernější linie electro-swingu, jehož sety kombinují swingové melodie se špetkou dubstepu a drum’n’bassu. Jeho poznávacím znamením je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost rozhýbat i zatvrzelé nepřátele tance. Snad i proto už vystoupil na jednom pódiu s Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker.

DJ Swing Garden (CZ, Electro Swing Bohemia)
Statný dlouhán s jemnou duší a šlemi na správném místě. Jeho DJské sety vás chytnou a nepustí. Servíruje svérázné a hravé mixy tradičního jazzu, swingu a rock’n’rollu s přechodem k modernímu electro-swingu, funky a latino. Když zahraje Swing Garden, nohy se vám samy rozeběhnou po parketu.

Akrobatická show

Stylový fotokoutek

Scénografie by VISUALOVE

???????????????

For English speaking electro-swing lovers:
Electro Swing Fever is known as the main electro-swing party project in the Czech Republic. Come and see outstanding DJs of the genre at unique venue of Roxy Prague – French band LMZG – Lamuzgueule, Berlin based DJ Louie Prima and Czech and Slovak DJs from Electro Swing Bohemia:Swing Thing ~ DJMax W. and DJ Swing Garden. Moreover: acrobatic show and photoshoot corner.

???????????????

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let!
Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event!