Taneční kurzy Swing a Electro Swing Fusion

Electro Swing Fever | Roxy | Sobota 17.3.2018

https://www.facebook.com/events/173387579964982/

Teď je ten správný čas protančit boty, co jste dostali pod stromeček. Aneb Electro Swing Fever se v březnu vrací do Prahy! Přijďte se nechat unést atmosférou zlaté éry swingu a roztočit to na parketu.

Živý koncert pro vás odehraje bigband Original Vintage Orchestra. Hvězdami večera budou rakouští DJs TROY SAVOY a Mr.Harvey Miller. Samozřejmě nebudou chybět ani vámi oblíbení DJs z Electro Swing BohemiaDJ Papa DjangoSwing Thing ~ DJ a Max W.

English speaking electro-swing lovers, please scroll down.

???????????????

Original Vintage Orchestra (CZ, live)
Profesionální bigband založený Petrem Kroutilem, jedním z nejvýraznějších českých jazzmanů, patří v našich konačinách mezi swingovou špičku. Hraje swing 20. a 30. let minulého století a zároveň přináší na pódia originální a energické úpravy moderních písní v dobovém stylu.

TROY SAVOY (AT, Cirque de la Nuit)
Tento rakouský DJ začínal na scéně už v 90. letech ponořený do hip-hopu, jazzu a blues. Dnes je známý jako zakladatel a kreativní mozek Cirque de la Nuit, electro-swingové party série, která byla oceněna cenou Electro Swing Award 2012. Za svou kariéru si zahrál na jednom pódiu s Alice Francis, Swingrowers, Dunkelbunt či Bart & Baker. Těšte se na jeho energický set plný překvapivých momentů!

Mr.Harvey Miller (AT, Cirque de la Nuit)
I tímto DJem Rakousko potvrzuje svou pověst jedné z electro-swingových velmocí. Rezident jednoho z nejvyhlášenějších klubů žánru Cirque de la Nuit je opravdový elegán. Pečlivě pěstěný knír z něj dělá neodolatelného štramáka. Stejně neodolatelné jsou i jeho sety, které sám definuje jako selekci největších šlágrů 20. a 30. let mixovaných s tech-housem, hip hopem a dalšími styly elektroniky.

DJ Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Věčně usměvavý DJ a vášnivý sběratel barevných ponožek. Při vystoupení klade důraz na poctivý výběr tracků a energickou performance. Nebuďte překvapení, když předvede svůj pověstný „table dance“ nebo si odskočí zatancovat do publika. Kromě mnoha evropských klubů si vyzkoušel i pódia v daleké Austrálii, Japonsku a Mexiku. Navíc už několikrát vystoupil na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Movits a Postmodern Jukebox.

Swing Thing ~ DJ (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

Max W. (CZ, Electro Swing Bohemia)
Osobitý DJ a jeden z mála českých electro-swingových producentů. Vyznavač údernější linie electro-swingu, jehož sety kombinují swingové melodie se špetkou dubstepu a drum’n’bassu. Jeho poznávacím znamením je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost rozhýbat i zatvrzelé nepřátele tance. Snad i proto už vystoupil na jednom pódiu s Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker.

???????????????

Akrobatická show by Steffi (AT)

Taneční vystoupení by Carmina Swing

Stylový fotokoutek

Autorská projekce a scénografie by VISUALOVE

???????????????

For English speaking electro-swing lovers:
Electro Swing Fever is known as the main electro-swing party project in the Czech Republic. Come and see outstanding DJs of the genre at unique venue of Roxy Prague – Czech bigband Original Vintage Orchestra, Austrian DJs TROY SAVOY and Mr.Harvey Miller and Czech and Slovak DJs fromElectro Swing BohemiaDJ Papa DjangoSwing Thing ~ DJMax W.Moreover: acrobatic show and photoshoot corner.

???????????????

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let!
Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event!