Taneční kurzy Swing a Electro Swing Fusion

Electro Swing Fever | Roxy 9.12.2017

https://www.facebook.com/events/630095040510106

Přijďte si oddychnout od předvánočního shonu a zavlnit se na tanečním parketu. Elegantní a velkolepá Electro Swing Fever se naposledy v tomto roce vrací do Roxy.

O skvělou hudbu se postará slovenský band White Melon, rakouský DJTROY SAVOY a oblíbení DJs z Electro Swing Bohemia – Dr. Zeppelin a DJ Swing Garden s hudebním doprovodem. Samozřejmě nebude chybět ani bohatý doprovodný program včetně tanečního workshopu a akrobatické show.

English speaking electro-swing lovers, please scroll down.

???????????????

White Melon (SK, live)
Slovenská kapela založená v roce 2015 je směsí swingu, jazzu a hudebních improvizací v podání šesti mladých muzikantů. Jejich nezaměnitelné vokály a nevšední aranžmá jsou tím pravým a šťavnatým ovocem, při jehož servírování nezůstane nikdo nehybně stát.

TROY SAVOY (AT)
Tento rakouský DJ začínal na scéně už v 90. letech ponořený do hip-hopu, jazzu a blues. Dnes je známý jako zakladatel a kreativní mozek Cirque de la nuit, electro-swingové party série, která byla oceněna cenou Electro Swing Award 2012. Za svou kariéru si zahrál na jednom pódiu s Alice Francis, Swingrowers, Dunkelbunt či Bart & Baker. Těšte se na jeho energický set plný překvapivých momentů! Jedno překvapení vám prozradíme už teď. Po boku Troye Savoye vystoupí Mr.Harvey Miller.

Dr. Zeppelin (CZ, Electro Swing Bohemia)
Jestli má někdo hlavu v oblacích, pak je to právě tento DJ. Čahoun z Ostravy se na parket nebojí vletět s ryze swingovými songy. Včas však dokáže vycítit, kdy je ta správná chvíle přeřadit na tvrdší electro-swingové frekvence. Připravte se na odlet, jeho beaty vás s lehkostí vzducholodě vynesou do tanečního nebe.

DJ Swing Garden (CZ, Electro Swing Bohemia)
Statný dlouhán s jemnou duší a šlemi na správném místě. Jeho DJské sety vás chytnou a nepustí. Servíruje svérázné a hravé mixy tradičního jazzu, swingu a rock’n’rollu s přechodem k modernímu electro-swingu, funky a latino. V Roxy jeho set doplní houslista Tomáš Havlínek.

Taneční workshop by Stell the HepCat

Akrobatická show by Bára Bartoňová

Stylový fotokoutek

Pop-up obchůdek s hand-made doplňky

Autorská projekce by VISUALOVE

???????????????

For English speaking electro-swing lovers:
Electro Swing Fever is known as the main electro-swing party project in the Czech Republic. Come and see outstanding musicians of the genre at one place – Slovak band White Melon, Austrian DJ TROY SAVOY and DJs fromElectro Swing Bohemia Dr. Zeppelin & DJ Swing Garden. Moreover: swing dance workshop, acrobatic show and photoshoot corner.