Taneční kurzy Swing a Electro Swing Fusion

Electro Swing Fever | Roxy 14.10.2017

https://www.facebook.com/events/120280865341238

Electro Swing Fever už několikrát zaplnila Roxy k prasknutí. Teď se po letní pauze vrací na místo činu. Elegantní a velkolepá s ještě nabitějším programem.

O skvělou hudbu se postará italský band Bomba Titinka, německý DJ Kubina oblíbení čeští a slovenští DJs z Electro Swing Bohemia – Swing Thing ~ DJPaolo di Maki a Max W. Samozřejmě nebude chybět ani bohatý doprovodný program včetně tanečního workshopu a burlesque show.

English speaking electro-swing lovers, please scroll down.

???????????????

Bomba Titinka (IT, live)
Třeskutá electro-swingová kapela z prosluněné Padovy přichází na scénu se správně ujetou show, explozivními dubstepovými beaty a temperamentními swingovými tóny. Již po roce své existence si je pod křídla vzala německá bookingová agentura Ludwig Sound, díky které prorazili u evropského publika. Jejich největším úspěchem je předskakování Parov Stelar Bandu při zcela unikátní příležitosti otevření padovského Gran Teatro Geox, kdy se tančilo na ploše 4 800 m2.

Kubin (DE)
DJ, hudebník a producent působíci v jižním Německu, který už celou dekádu pořádá vyhlášené party Smack My Bits Up a Grenzfrequenz v regionu Bodamského jezera. Působí také v kapele Krautfass3000, kde je zodpovědný za electronické beaty a vokály. V Roxy odehraje set kombinující electro-swing, neo-swing a swing-hop.

Swing Thing ~ DJ (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

Paolo di Maki (CZ, Electro Swing Bohemia)
Ležérní švihák, jehož domovem jsou slavné Karlovy Vary. Jeho hudba je léčivá jako minerální prameny a návyková jako chuť lázeňských oplatek. Zaručeně vás dostane svým jedinečným citem pro beaty, melodii a rytmus. Paolovy electro-swingové sety s houseovým podtextem jsou jako stvořené pro dlouhou taneční noc. Nezapomeňte si utáhnout tkaničky u bot.

Max W. (CZ, Electro Swing Bohemia)
Osobitý DJ a jeden z mála českých electro-swinových producentů s výjimečným citem pro výběr a mix tracků. Vyznavač údernější linie electro-swingu. Jeho sety kombinují swingové melodie se špetkou dubstepu a drum’n’bassu. Na jednom pódiu se už potkal s The Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker. Poznávacím znamením Maxe W. je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost rozhýbat i zatvrzelé nepřátele tance.

???????????????

Taneční workshop s Carmina Swing

Burlesque show by Miss Cool Cat

Chillout stage s tradičním swingem by DJ Jakub Ivanovský

Make-up studio

Fotokoutek

Scénografie a autorská projekce by VISUALOVE

???????????????

For English speaking electro-swing lovers:
Electro Swing Fever is known as the main electro-swing party project in the Czech Republic. Come and see outstanding musicians of the genre at one place – Italian band Bomba Titinka, Swiss DJ Kubin and DJs from Electro Swing Bohemia (Swing Thing ~ DJPaolo di Maki a Max W.). Moreover: swing dance workshop, burlesque show, make-up studio, chillout stage and photoshoot corner.