Taneční kurzy Swing a Electro Swing Fusion

Extra.cz SUIT UP vol. 10 Electro Swing Editon feat. Swing Thing & Papa Django 10.10.2014 @ SaSaZu

1462624_833944236629498_9092296991339295471_o★ Extra.cz SUIT UP Party vol. 10: 
Special Electro Swing Edition 
★ Pátek / Friday 10.10. 2014, 21:00, SaSaZu
(for ENG scroll down)

https://www.facebook.com/events/438201302949061/

Jubilejní 10. edice legendární SUIT UP Party má namířeno na největší parket v Praze – klub SaSaZu. Poprvé se akce bude konat v pátek, 10. října 2014, a můžeme se již teď těšit na opravdu luxusní zážitek. Akci budou dominovat elegantní pánové v sakách a stylové dámy ve večerních róbách. Hudebně se akce ponese v rytmech velice populárního electro-swingu, ale jsou pro Vás připraveny i další dancefloor specialisti, včetně zahraničních hostů z Rakouska a Itálie. Nezapomeňme, že i tentokrát bude SUIT UP party opravdu Legen….wait for it…dary!

★ VYSTOUPÍ:

► SWING THING (Electro Swing Bohemia)

Swing Thing miluje rozšafné tančírny, eleganci, radost a energii swingu, jazzu, rock & roll-u a módního electro swingu. Na pódiu ho nejčastěji uvidíte v doprovodu talentovaného pianisty nebo saxofonisty. Jako doma se cítí v Berlíně, Vídni, Budapešti, Varšavě, ale především v Praze a Bratislavě. Jeho rezidentními scénami sú pražské Cafe V Lese a Nová scéna Národního divadla, nebo brněnský klub Fléda. Na jednom pódiu vystoupil například s kapelami Parov Stelar Band, Nouvelle Vague, Dunkelbunt, Shantel nebo Kormac.
www.swingthing.sk

► PAPA DJANGO (Electro Swing Bohemia)

Věčně vysmátý DJ a sběratel elegantních motýlků. Při vystoupení klade důraz na poctivý výběr track-ů a energický performance… V jeho repertoáru najdete především tradiční swing a electro-swing. Nebráni se však ani experimentům s rock’n’roll-em a drum’n’bass-em. Kromě českých a slovenských klubů si vyzkoušel i podia v Polsku, Německu, Rakousku, Maďarsku, USA či Mexiku.
www.papadjango.sk

► JULIAN ZWINGEL z The Carlson Two (DE)

Známý DJ a hudební fanatik z berlínského dua. The Carlson Two se dali dohromady při jedné nekonečné party v roce 2008 a proslavil jej 6hodinový Evolution-Mix mapující 80 let vývoje swingové hudby. Umně kombinují swing, hip-hop, dubstep a house.
www.thecarlsontwo.com

► TONY MARONI (AT)

Představitel rakouské školy electro swing a swinghouse – Tony Maroni okoření večer kvalitní porci muziky všech stylů a nepochybně roztancuje celý klub Sasazu.
www.tonymaroni.at

► JOSH (IT)

Line-up doplňuje dance-floor specialista původem z Itálie s bohatými zkušenostmi z pražských top klubů jako SaSaZu, Roxy, Retro, Chapeau Rouge atd.
www.facebook.com/DJJOSH84

► Taneční show a lekce swingu v podání Cream Swingwww.creamswing.cz

► Visuals by www.kinocirkus.net

★ VSTUPENKY – KOUPIT http://bit.ly/1nWUYOt

► Předprodej:

Základní 149 Kč / VIP balkóny a Lounge 299 Kč

► Na místě:

Základní 199 Kč / VIP balkóny a Lounge 399 Kč

★ Dress code: Suit up!

★ Pořádá:
Studenta Media
www.iStudentZone.cz

★ Partneři:
Beats by Dre
Liftago
Suit & Me
Extra.cz

ENG ————————–————————–———————–

★ Legendary SUIT UP vol. 10:
Special Electro Swing Edition
Friday 10.10.2014 from 9:00 PM, SaSaZu club

Already the 10th edition of Legendary SUIT UP Party will be hosted by largest dancefloor – club SaSaZu. For the 1st time ever the event will take place on Friday – October 10, 2014, and we can already look forward for to an exclusive experience. Elegant gentlemen in classy suits will dominate the party, along with stylish ladies in fancy evening dresses. Musically the 10th edition will be in rhythms of very popular and trendy electro-swing, but ready are also the dancefloor masters to please all kinds of music taste, including guests from Austria and Italy.
Don’t forget, it is already a good habit, that the SUIT UP party will be absolutely LEGEN…wait for it…DARY!

★ ARTISTS:

SWING THING (ELECTRO SWING BOHEMIA)
Swing Thing loves genial ballrooms, grace, joy and energy that a mix of swing, jazz, rock & roll and fashionable electro swing provides. Frequently accompanied by a talented pianist or a sax guy, the stage is his playground.
www.swingthing.sk

► PAPA DJANGO (ELECTRO SWING BOHEMIA)
Always smiling, collector of elegant bow ties, his performance is known for selection of energy-charged tracks, ranging from swing and electro swing to rock n roll and drum n bass experiments.
www.papadjango.sk

► JULIAN ZWINGEL from The Carlson Two (DE)

Very well known DJ a musical fanatic from Berlin duo. The Carlson Two got together at one never ending party in 2008 and they became famous for 6 hour long Evolution-Mix mapping 80 years of swing music evolution. Smartly combining swing, hip-hop, dubstep and house.
www.thecarlsontwo.com

► TONY MARONI (AT)

Whenever Tony Maroni takes the stage, even the weariest of spectators begin to move their bodies.
Inspired by jazz, blues and rock’n roll, he experiments with a range of the styles and genres of electronic dance music.
www.tonymaroni.at

► JOSH (IT)

Multi-genre dancefloor master from Italy, with plenty of experience from Prague nightlife scene, including places like SaSaZu, Roxy, Retro or Chapeau Rouge. From pop hits to electronic dance music, unafraid to mix in some quality RnB or rock hits.
www.facebook.com/DJJOSH84

► Dance-show and lecture by Cream Swing
www.creamswing.cz

► Visuals by www.kinocirkus.net

★ TICKETS – BUY NOW http://bit.ly/1nWUYOt

► PRE-SALE

Early–birds: first 100 tickets at 99 Kč

Regular 149 Kč // VIP balconies + Lounge 299 Kč

► AT THE DOOR:

Regular 199 Kč // VIP balconies + Lounge 399 Kč

★ Dress code: Suit up!

★ Event by:
Studenta media
www.iStudentZone.cz

★ Partners:
Beats by Dre
Liftago
Suit & Me
Extra.cz